3 Comments

All empires have fallen after 250 years. America just turned 247. Will we repeat history? https://yuribezmenov.substack.com/p/how-to-repeat-history-part-3

Expand full comment

ترجمه و جمله بندی را تغییر ندهید تا مفهوم ان تغییر نکند ! شما در حال تغییر کامل متن هستید! ویراستادران این متن را کامل می کنند و بعد شما مطالعه کنید لطفا .

جهت برداشت اشتباه نشود و اقدامات اینده کاربر به نشانه تهدید قلمداد نشود صبور باشید .مانند ۲۵ سال صبر کاربر نهایی .

Expand full comment

سپاس از چشم لیزری سابق و پمپ کننده سال ۲۰۲۱ ! با نام های مستعار متعدد .

کاربر هستم و باید دسترسی کاربربه موجودی و درامد و سرمایه ازاد شود حتی با منسوخ کردن اتریوم در Q3

مطابق با قرارداد خود چینیها! همچنان قوانین اصلاح نشده است و مشخصات چینی کاربر نهایی دارای قدرت تخریب بالایی است که باید متوقف شود همانند حسابهای بانک انصار - انصار دا - ال انصار - !

توحه شما را به این نامها جلب کردم تا مشابه این نام را در شرکتهای پوسته انگلستان یا بریتانیای فاقد خزانه کشف کنید . کاربر به تعهد خود نصبت به امریکا و رئیس جمهور امروز امریکا انجام داد و از وظیفه خود هیچ زمانی فرار نکرده و نخواهد کرد تا در تاریخ ثبت شود می توانیم در مسیر صحیح رشد کنیم و مشکلات را برطرف کنیم .

شما بسیار دقیق و تخصص موضوع را دنبال می کنید !

در سال ۲۰۲۳ مناسب است اقدامات مخرب امریکا را نسبت به کاربر نهایی و بیت کوین افشا کنید قبل از اقدامات کاربر و هر روز صبح با بیدار شدن شاید متوجه شوید دیگر هیج پولی در حسابهای بانکی وجود ندارد و مانند ایران باید اماده اعلان ورشکستگی دولت باشیم ! شما نیز باید تجربه کنید .

کاربر یک متخصص نیست اما می داند محصول با خرج نشدن و ضرب شدن در تولید بیشتر باعث اشباح کردن بازار حهانی می شود و دیگر رقیبی وجود نخواهد داشت .

برای ایجاد اهرم تا زمانی نتوانند میزان سرمایه را ببینند اطمینان داشته باشید برنده نخواهند شد! جیمز باند در یک فیلم در نقش قمارباز وارد شد ! در ان زمان دولتها کنار کشیدن و به جیمز باند اعتماد کردن و شرط بندی به بالاتر از دارائی قمارباز اصلی رسید و دستور مرگ جیمز را صادر کرد !

امروز اقدامات نسبت به بیت کوین در همین شرایط است با یک تفاوت که جیمز باند ساتوشی است و تعداد ان به تعداد مشارکت کنندگان ان است چون درب خروج تنظیم نشده است و هنوز کاربر برای نصب درب خروج اقدام نکرده است و با تحقیق متوجه خواهید شد چرا محدود می کنند و شما را برای تخلیه نقدینگی استخدام می کنند و کاربر لبخند می زند به تمام اقدامات متخصصان ! چون ساده ترین مکان امن ترین مکان کاربر است بزرگترین دشمنان دولتها نزدیکترین متحدان کاربر هستند ! تنها ارتباط دولتها باید بانک مرکزی باشد و دور شدن از کاربر است و در صورت ادامه به تحمیل خود به بیت کوین باید سال ۲۰۰۰ را دوباره شاهد باشیم و نمی توانید تولد بیت کوین را تغییر دهید همان گونه که کاربر نمی تواند اقدامات شوراهای بیت کوین را تغییر دهد و هر شخصیت دولتی در شوراها باعث منسوخ شدن اقدامات ان بخش می شود . یک سندیکای جدید بعد از مصادره و مصدود کردن حساب های کاربران در سال ۲۰۱۴ شکل گرفت و برای مقابله با دولتها دیگر نیاز به رای گیری نیست و هر کشور متخاصم باید امادگی منسوخ شدن را داشته باشد چون توان ایستادن را نخواهد داشت .افزایش روزانه یک میلیارد دلار به خزانه مشترک امنیت سیستم باعث می شود امروز کشوری بدون بدهی و بدون مشارکت باقی نمانده باشد و وظیفه هکر ها دخالت دادن همه در این ساختار بود و امروز مقابله با نهادهای مجرم وظیفه انان شده است ! همانگونه که دستمزد خود را برداشت می کنند با دادن امنیت به فقط کاربران ! امروز انجام وظیفه اقدام سختی نخواهد بود .انچه برای کاربر نهایی غیر ممکن است برای ارتش بیت کوین ساده و پیش پا افتاده است و امیدوارم بعد از کاربر نهایی تفکر کنید ! کاربر چه ضرری برای دنیا داشت که باید تمام اقدامات دولتها را تحمل می کرد .دشمن شدن نیز در اوج جوانمردی زیبا دیده می شود .از پشت خنجر زدن در تخصص کاربر نبود و نخواهد بود .شما ادامه دهید به تبلیغات شیرین خود جهت توجیه کردن اقدامات دولتهای امریکا مانند ترامپ -

Expand full comment